Obchodní podmínky

Cena zboží, DPH

Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH. Všechny ceny uváděné na stránkách internetového obchodu jsou uváděny včetně DPH.

Dodací podmínky

Zboží odesíláme zpravidla tentýž nebo nejpozději následující pracovní den od přijetí objednávky.
V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás informovat. Pokud potřebujete ještě před podáním objednávky vědět přesně termín dodání konkrétního zboží, prosím kontaktujte nás.

Způsob dopravy

Zboží doručujeme přes Českou poštu - kamkoliv po ČR.

Poštovné a balné

Poštovné se řídí dle platných tarifů České pošty. Zásilka je navýšena o skutečnou cenu poštovného, která v současné době činí 150,- Kč včetně balného.

Pošta někdy nezvládne vložit do Vaší schránky oznámení o uložení zásilky. Pokud se Vám jeví prodlení v dodávce abnormální, požadujte vydání zásilky na Vaší poště, nebo nás kontaktujte a my Vám sdělíme přesné datum odeslání a číslo podacího lístku.
Zpoždění dodávky není naším selháním.

Způsoby placení

Platba za zboží se provádí při přebírání zboží, zboží je zasílano přes Českou poštu na dobírku.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a nebudou zveřejněny ani předány dalším osobám či společnostem.
Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy slouží pro potvrzení objednávky, popř. ověření nejasností v objednaném zboží a k jejímu ověření.

Záruka a reklamace

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží, bude toto zboží opraveno výrobcem, popř. vyměněno za nový kus či vrácena již zaplacená částka zpět. Pro vyřízení reklamace je nutné naší firmě bezodkladně telefonicky oznámit, že daný výrobek vykazuje vadu a jakým způsobem se vada projevila. Na základě těchto informací bude posouzen a stanoven další postup při vyřizování reklamace. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, zašle kupující vadné zboží a kopii faktury zpět na adresu naší firmy (v obalu, který brání poškození výrobku při přepravě zpět). Nové zboží bude odesláno po obdržení reklamovaného zboží, případně bude vrácena celá zaplacená částka.